Esittely

Hallitus 01.01.2020 – 31.12.2023

Paula Saarela, puheenjohtaja

Sonja Muukkonen, varapuheenjohtaja (31.01.2021 asti)

Aino Huuhti, varapuheenjohtaja (01.02.2021 lähtien)

Petteri Auvinen, hallituksen jäsen

Virpi Hyvärinen, hallituksen jäsen

Tuula Kääntä, hallituksen jäsen

Mirkka Marjak, hallituksen jäsen

Kristo Roos, hallituksen jäsen

Venla Räty, hallituksen jäsen

Jouni Autzen Virtanen 1. yleisvara

Anna-Liina Löfgren 2. yleisvara